Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. HUBIČKY
  3. SOPRÁN saxofon
  4. Berg Larsen Sopran Sax Ebonite 80

Berg Larsen Sopran Sax Ebonite 80

Soprán saxofonová , ebonitová hubička černý ebonit dráha 80 Čelní délka SMS (Evropská) Vč. ligatury a kloboučku Berg Larsen byl původně profesionální hudebník v Archer Street v Londýně. V roce 1945 navrhl a vyrobil řadu EBONITE hubičky pro klarinet a saxofon, které se později vyvinuly do řa... celý popis
Nejsme plátci DPH
4 524,00 Kč
/ ks
Číslo produktu:5358
EAN kód:S481112
Kompletní specifikace

Soprán saxofonová , ebonitová hubička

  • černý ebonit
  • dráha 80
  • Čelní délka SMS (Evropská)
  • Vč. ligatury a kloboučku

Berg Larsen byl původně profesionální hudebník v Archer Street v Londýně. 
V roce 1945 navrhl a vyrobil řadu EBONITE hubičky pro klarinet a saxofon, které se později vyvinuly do řady vyráběné z nerezové oceli pro zvýšenou životnost. 
Přestože Berg zemřel v roce 1972, jeho jméno žije dál a nabízí širokou škálu hubiček různých materiálů a stylů.
Dnes je název Berg Larsen synonymem pro ručně vyráběné hubičky pro saxofony. Zruční řemeslníci používají deset obráběcích operací na vytvoření každé Berg Larsen hubičky. Každá z nich je individuálně,ručně vyrobená a kontrolována s cílem zajistit Berg Larsen pověst kvality. Hubičky Berg Larsen  jsou používány některými, světovými top profesionálními saxofonisty.

  • Black ebonite
  • Rail 80
  • Facing length SMS (European)
  • Incl. ligature and cap
  • Zboží zařazeno v kategoriích
    Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz